Evet, hem kolay hem de ücretsiz..!Dileyen herkes sitemize hemen ve ücretsiz üye olabilir.Bütün yapmanız gereken ÜYELİK FORM’ unu saniyeler içinde doldurmak…

Devamarketim.com üyelik bilgi formuna irtibat,teslimat vs bilgilerini sadece bir kez girerek,ileride yapacağınız alışverişlerde sadece e-posta adresinizi ve şifrenizi girerek,daha hızlı ve rahat alışveriş yapabilirsiniz.Devamarketim.com Dünya güvenlik standartlarında sakladığı bu bilgileri sisteme girdiğinizde hatırlar.Siz sadece seçtiğiniz ürünleri size ait alışveriş sepetinize ekler ve hızlı bir şekilde alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

Aynı zamanda Devamarketim.com’a üye olarak sağladığımız avantajlardan anında yararlanmaya başlayabilirsiniz.Düzenlenecek kampanyalardan,promosyonlardan anında haberdar olabilirsiniz. Devamarketim.com’a üye olarak,ziyaretleriniz sırasında seçtiğiniz ürünleri sipariş listenizde tutabilir ve sonraki ziyaretlerinizde gözden geçirebilirsiniz.Böylelikle,ilginizi çeken ancak o anda satın almadığınız ürünler sadece sizin erişebileceğiniz şekilde siz onları satın alana veya sipariş listenizden çıkarana kadar saklanmaktadır.

Devamarketim.com üyeliği size birçok avantaj sunarken,hiçbir yükümlülük getirmiyor.Yine de üyeliğinizi istediğiniz zaman,info@devamarketim.com adresine bir e-posta atarak,pasif hale getirebilirsiniz.

Şifrenizi unuttuğunuz taktirde,Üyelik Girişi sayfasındaki Şifremi Unuttum butonuna basarak e-posta adresinizi girdiğiniz taktirde,şifreniz e-posta adresinize anında yollanacaktır.

Şifrenizi değiştirmek için Üyelik Detayları sayfasına girerek buradaki Şifremi Değiştir butonuna tıklamanız yeterli.Gelen sayfada eski ve yeni şifrelerinizi yazarak “Gönder” butonuna tıkladığınız takdirde değişiklik gerçekleşmiş olacaktır.

Devamarketim.com’a üye olmadan teslimat ve fatura adreslerinizi ödeme sayfasına girerek alışveriş yapmanız mümkündür.

Devamarketim.com’da yer alan herhangi bir ürüne ulaşmak için ana sayfada üstteki hızlı arama motorunun kutucuğuna yazacağınız anahtar sözcük veya tanım ile tüm mağazalarda veya seçtiğiniz bir kategoride arama yapabilirsiniz.

Sitemizde yer alan tüm ürünlerin altında “Sepete Ekle” butonu yer almaktadır.Bu butonu kullanarak bir ürünü tıpkı bir süpermarketteki gibi toplu olarak ödemek üzere alışveriş sepetinize ekler ve satın almak için “Kasaya Git” butonuna tıklayarak sipariş ödeme sayfasına ulaşırsınız.Bu sayfada gerekli bilgileri vererek “Ödeme Yap” butonunu açılan pencereye gerekli bilgileri girerek tamamlanmış olur.

Devamarketim.com’da ödemeler kapıda ödeme kredi kartı ve banka havalesi yöntemiyle yapılmaktadır.


1.Tüm VISA ve Mastercard Kredi Kartı sahipleri, online olarak güvenli bir şekilde ödemelerini kredi kartıyla yapabilirler. Müşterilerimiz, kredi kartı bilgilerinin üçüncü şahıslar ve Devamarketim.com tarafından görülmesi mümkün olmayan SSL ve SET güvenlik sistemleri çerçevesinde yapmaktadırlar.Devamarketim.com hiçbir müşterisinin kredi kartı bilgilerini sisteminde saklamamaktadır.


2. Banka Havalesiyle Ödeme,ödeme sayfasında belirtilen Hesap – İban Numaralarına Havale-EFT yapılarak tamamlanır…


3.Kapıda ödeme;kargo firmasına veya dağıtım elemanına ürün kapıda veya şubeden teslim alındığında yapılır…

Çorlu içi aciliyetinize göre gün içersinde kapıda ödeme yapılabilir.Diğer yurtiçi siparişlerse en geç 2-5 iş günü içerisinde sipariş sahiplerine teslim edilir…