• VERİ GÜVENLİĞİ

Kullanıcılardan derlenen tüm hassas ve kişisel bilgiler,en yüksek elektronik ve fiziksel güvenlik standartlarında saklanmakta,yalnızca yetki sahibi olan personelin ve ancak zorunlu durumlarda kullanıcı onayı altında ulaşabileceği bir sistemle,mevcut T.C. kanunları ve uluslararası kanunlar çerçevesinde kullanılmaktadır.Devamarketim.com kullanıcılardan derlediği kişisel ve hassas bilgileri kullanıcı onayı olmaksızın hiçbir isim altında(Kanun, Kanun Hükmünde Kararname,Yönetmelik v.b. yetkili hukuki otorite tarafından çıkarılan ve yürürlülükte olan hukuk kurallarının getirdiği zorunluluklara uymak) haricinde hiçbir nedenle ve hiçbir muhatap nezdinde açıklamamayı,söz konusu bilgileri üçüncü şahıslarla paylaşmamayı ve hiçbir surette kötüye kullanmamayı taahhüt ve garanti eder.

  • VERİ PAYLAŞIMIKişisel iletişim bilgileriniz (ad, soyad, adres, telefon, e-posta vb.) üçüncü şahıs ve kuruluşlarla ticari amaçla paylaşılmaz. Yasal yükümlülükler gereği yetkili kurumlar / makamlar / mahkemeler istediğinde bilgileriniz iletilir. Haber,duyuru,yenilik,indirim,kampanya ve promosyon duyuruları e-posta adresinize isteğiniz kapsamında ve onayınız alınarak gönderilir.Üye olurken verdiğiniz tüm bilgilere, e-posta adresiniz ve şifreniz ile giriş yaparak sadece siz ulaşabilirsiniz. Dilerseniz bilgilerinizi “üyelik bilgilerim” bölümünden değiştirebilirsiniz…
  • E-POSTA GÜVENLİĞİDevamarketim.com Müşteri Hizmetleri’ne, herhangi bir siparişinizle ilgili olarak göndereceğiniz e-postalarda, asla kredi kartı numaranızı veya şifrelerinizi yazmayınız. E-postalarda yer alan bilgiler üçüncü şahıslar tarafından görülebilir.Devamarketim.com e-postalarınızdan aktarılan bilgilerin güvenliğini hiçbir koşulda garanti edemez…
  • SSL Sertifikası Nedir?Güvenli alışveriş için SSL sertifikası denen şifreleme sistemi her e-ticaret sitesi için gereklidir ve zorunludur. Sitenin çalıştığı sunucuya kurulan bir şifreleme eklentisidir. Her banka müşterilerinin alışveriş yaparken güvenli ortama sahip olan sitelerden alışveriş yapmasını ister ve bu şartlara sahip olmayan sitelere kartını kullandırmaz.Bu sayede alışverişinizin kişisel bilgileri ve ödeme bilgilerini girdiğiniz kısımda,tüm bilgileriniz günümüz teknolojisiyle kırılması güç bir şekilde şifrelenecek ve site ile sizin bilgisayarınız arasında alışveriş bitene kadar yabancıların çözemeyeceği bir şekilde bilgi akışı olacak.
  • SSL sertifikası olup olmadığı nasıl anlaşılır?Bir Internet sitesinde SSL sertifikası bulunup bulunmadığını anlamak oldukça kolaydır. Sitemizin ödeme sayfalarında aşağıdaki gibi kilit işareti simgeleri göreceksiniz. Dünyada en çok kullanılan 3 Internet tarayıcısında nasıl göründükleri aşağıda gösterilmiştir. Şifreleme işlem isadece kredi kartı bilgilerinin girildiği sayfalarda, fatura, teslimat ve diğer kişisel bilgilerinin girildiği sayfalarda, ödeme onay ekranı sayfalarında, banka ile para çekim işleminin yapıldığı sayfalarında kullanılmaktadır.
    {İÇİNİZ SON DERECE RAHAT OLSUN}

*-*İYİ ALIŞVERİŞLER DİLERİZ*-*